NEWS


NEW MUSIC

New music available in QUAZEFF section.

THE DARK SIDE

A další rok utekl jako voda... Říká se, že by se měly tradice dodržovat, proto se i tentokrát na předvánoční víkend chystá pravidelná, letitá techno session THE DARK SIDE. A opět budeme slavit narozeniny djky LADY FROG!

THE DARK SIDE

Rok se s rokem sešel a i tentokrát zůstane tradice zachována! Tunely olomouckého metra se opět rozechvějí v samotných základech temnými techno beaty:

==> Opět se na předvánoční víkend chystá pravidelná, letitá techno session THE DARK SIDE. Večírek bude i tentokr...

THE DARK SIDE - techno session

Je pravidelná noc plná techna, nejčastěji pořádána v olomouckém Metro chillout clubu za účasti rezidentních djů: Lady Frog & Kosi.. Tato session se poprvé uskutečnila 16. května 2004 a za dobu své existence si našla své skalní příznivce i učinkující. :)

Na THE DARK SIDE vystoupilo již  mnoho djs ze všech koutů České republiky. Za všechny jmenujme dje jako jsou např.: Kaisersoze, Franke, Raa.o, Tchunhas, K-Sandra, Daho, Elektrabel, Dialect, Rawent, Proovan, Felix aka Fryfex, Disharmonic, Liner, Nemesys, NO:ON, Radan Just aka Decolective a mnoho dalších.

Kromě obvyklých vystoupení pečlivě vybíraných djů zpěstřují průběh THE DARK SIDE různé vstupy hry na živé hudební nástoje. Mimo krátkých sólo vstupů experimentujeme i s jejich doprovodem do techno hudby. Velký ohlas mělo živé doprovození techna hrou na didgeridoo v podání ZDEŇKA VILÍMKA a nebo hrou na djembe MIRY KILLERA ŠVECE. Každá z THE DARK SIDE bývá laděná do určité barvy a její vizuální vyznění je rovněž podpořeno originálními živě míchanými vizualizacemi, na akci se představili VJové jako např. pražská LUNA a nebo olomoucký MARASTY4YOU.

Pokud hrajete techno nebo vytváříte vizualizace a máte zájem se na THE DARK SIDE předvést, zašlete nám svůj set či ukázky tvorby a nějaké info o sobě na jeden z následujících emailů: djladyfrog@technoculture.cz, djkosi@technoculture.cz.

 

 

 
Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Používáním této stránky s tím souhlasíte.