NEWS


NEW MUSIC

New music available in QUAZEFF section.

THE DARK SIDE

A další rok utekl jako voda... Říká se, že by se měly tradice dodržovat, proto se i tentokrát na předvánoční víkend chystá pravidelná, letitá techno session THE DARK SIDE. A opět budeme slavit narozeniny djky LADY FROG!

THE DARK SIDE

Rok se s rokem sešel a i tentokrát zůstane tradice zachována! Tunely olomouckého metra se opět rozechvějí v samotných základech temnými techno beaty:

==> Opět se na předvánoční víkend chystá pravidelná, letitá techno session THE DARK SIDE. Večírek bude i tentokr...

KOSI..

Kosi.. [metrocrew]  

Vystupuje od roku 2003. Kosiho rezidentní noc v legendárním olomouckém klubu Metro "THE DARK SIDE" běží už od roku 2004 a za dobu své existence si našla své skalní příznivce i učinkující. Na The Dark Side vystoupilo mnoho djs, za všechny jmenujme kupříkladu Kaisersoze, K.Sandra, Daho, Franke, Tchunhas, Felix, Raa.o, Rawent, Proovan,... V posledních letech Kosi.. vystupuje převážně jako duo s djkou Lady Frog.

Zahrál si v klubech: AMC, Dance hall Envelopa, Rasputin, METRO chillout club, Amerika, 15 minut, Rocket club, U-klub, G1 club, RCO, S-cube - (vše Olomouc), U rybníčka (Příkazy), Ve zdi (Zábřeh), Spilka (Kokory), Pálava (Šternberk), Pinocchio (Vyškov), Mu-café (Praha), Apollo13(Prostějov), Brooklyn(Přerov), Ponorka (Pardubice), Mango (Lysá nad Labem), Toaster (Praha), Lumax (Hrochův Týnec), A2 (Brno), Riviera (Frýdek Místek), ZDE-SLAV (Zdeslav), Hotel Ondráš (Raškovice), Hitlerák (Ostopovice u Brna), Petpetuum (Brno), ...

Nejoblíbenější producenti: Jesper Kyd, DJ Stay, W J Henze, Quartz, and BIG RESPECT to The Prodigy - Liam Howlett especially.

Hrál s Djs: Boss(SK), Marika Rossa (UKR), Jag Kiranmay (UK), Bruno Golias (UK), Eric (GE), Breakdown (GE), Kaisersoze, K.Sandra, Orbith, Felix, Franke, Daho, Tchunhas...

Residentury: METRO   

Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Používáním této stránky s tím souhlasíte.