NEWS


NEW MUSIC

New music available in QUAZEFF section.

THE DARK SIDE

A další rok utekl jako voda... Říká se, že by se měly tradice dodržovat, proto se i tentokrát na předvánoční víkend chystá pravidelná, letitá techno session THE DARK SIDE. A opět budeme slavit narozeniny djky LADY FROG!

THE DARK SIDE

Rok se s rokem sešel a i tentokrát zůstane tradice zachována! Tunely olomouckého metra se opět rozechvějí v samotných základech temnými techno beaty:

==> Opět se na předvánoční víkend chystá pravidelná, letitá techno session THE DARK SIDE. Večírek bude i tentokr...

NEWS

THE DARK SIDE - Lady Frog birthday celebration

Po zaslouženém letním odpočinku se opět čas navršil. Můžeme se těšit na další díl oblíbené techno session v klubu METRO chillout club – THE DARK SIDE. Tentokráte bude večírek ještě o něco bujařejší než obvykle. Jak je vidět už z názvu, DJane LADY FROG zde oslaví své narozeniny! Dresscode: Something with stripes.

Za gramcema se objeví především trojice severomoravských djs sdružujících se pod názvem keylabel.cz – jsou to: NEMESYS, DECOLECTIVE (aka Radan Just) a NO:ON. Všichni jmenovaní pánové se mimo djingu věnují i vlastní produkci. Radan vydává od roku 2004 pod pseudonymem DECOLECTIVE tracky na labelech Naked records, Terraminima records a 11fingers records.
Všichni tři jsou spjati s organizací proslavené techno akce „Mortal Combat“. V Metru se na jejich vystoupení můžem těšit v hlavním hracím čase.

Jako rezidentní a neodmyslitelná podpora na ně naváže olomoucká dvojka – LADY FROG & KOSI.., kterou není nutno ve spojitosti s THE DARK SIDE blíže představovat. Tentokráte je však netradičně doplní svým zabijáckým živým doprovodem na djembe MIRA "KILLER" ŠVEC!

Úvodní beaty obstará místní talentovaný MICKEY DEGUET, podílející se na pořádání pravidelných úterních večírků SOFA, nebo jeho rezidentní noci KEYHOLE.

Vizuální doprovod zajistí olomoucký VJ MARASTY4YOU.

Doufáme, že nás přijdete podpořit, oslavit narozeniny LADY FROG, vychutnat si neopakovatelnou předvánoční atmosféru podkreslenou dunivými techno beaty a nezapomeňte na sebe hodit něco (cokoliv) pruhovanýho! ;-)

K&LF

THE DARK SIDE

LINEUP:

2100-2230 MICKEY DEGUET
2230-0000 NO:ON
0000-0200 NEMESYS & DECOLECTIVE
0200-0400 LADY FROG & KOSI.. with live djembe by MIRA KILLER ŠVEC
0400-???? ALL DJS B2B

VISUALS: MARASTY4YOU

Dresscode: Something with stripes!!!

Zobrazit všechny novinky
Další novinky

NEW MUSIC

New music available in QUAZEFF section.

THE DARK SIDE

A další rok utekl jako voda... Říká se, že by se měly tradice dodržovat, proto se i tentokrát na předvánoční víkend chystá pravidelná, letitá techno session THE DARK SIDE. A opět budeme slavit narozeniny djky LADY FROG!

THE DARK SIDE

Rok se s rokem sešel a i tentokrát zůstane tradice zachována! Tunely olomouckého metra se opět rozechvějí v samotných základech temnými techno beaty:

==> Opět se na předvánoční víkend chystá pravidelná, letitá techno session THE DARK SIDE. Večírek bude i tentokr...

OLD SCHOOL TECHNO HANÁ vol. 2

Chystá se další mejdlo v rámci celorepublikové Old school techno tour, tentokrát v malebném hanáckém klubíku s názvem ECHO!

THE DARK SIDE

V pravidelném předvánočním termínu, v pátek 18. 12., se můžete těšit na další tradiční techno session - THE DARK SIDE, kterou pro vás připravujeme už přes 10 let. Za zmínku stojí, že LADY FROG zde oslaví své narozeniny.

THE DARK SIDE

V pátek 15. 5. 2015, v toto magické datum, se chystá jedinečná a letitá techno session THE DARK SIDE. Opět budeme v půlce května slavit příchod jara, jak jinak než vostrou muzikou:

THE DARK SIDE

Jak se stává již mnohaletou nezpochybnitelnou tradicí, i letos ovládne v olomouckém Metru předvánoční víkend naše stará dobrá techno session - THE DARK SIDE. Mimo přicházejících Vánoc zde však především budeme oslavovat narozeniny Djane Lady Frog!

COMPACT BASS

V U-klubu se můžem těšit na vymazlenou techno akci.

DIRTY TRIP 8

Ukrajinská kráska, která miluje panenkovské oblečky a tvrdé temné techno, bude tahákem další párty Dirty Trip. Osmá edice se uskuteční zase v brněnském klubu Perpetuum. A opět vás bude čekat pořádný mejdan.

THE DARK SIDE

Code: H2O&K-051&♣KARTA/94

MY NAME IS TECHNO

RESTON MUSIC CLUB 13/12

THE DARK SIDE

Po letní odmlce se opět hlásí pravidelná noc plná techna – THE DARK SIDE a to v léty osvědčených prostorech olomouckého Metra:

THE DARK SIDE K051&H2O BIRTH 30;31 FOTOREPORT

Děkujem všem za neopakovatelnou atmosféru obzvláště vypečené THE DARK SIDE, především všem učinkujícím za super muziku, Marastovi za vizualizace a Mirovi Killerovi za doprovod na djembe. Nesmíme zapomenout na ultrapříjemnou obsluhu a velitelství Metra. Díky a budem...

THE DARK SIDE 17-05-2013 K051&H2O BIRTH

Čas se navršil. V olomouckém Metru už se připravuje na 17. května další díl nestárnoucí techno session THE DARK SIDE. Tentokrát opět došlo na vševysvětlující kód, kterej přinejmenším těm skalním dozajista napoví, oč jde.

TECHNO CONDITION II

Jedinečný olomoucký CLUB DOMA Vás všechny srdečně zve na večírek nesoucí se jak jinak než v duchu techna: TECHNO CONDITION II. Promotérsky party zaštiťuje pražská djka Pequenito a v Olomouci dobře známý dj Thunhas. Kromě nich můžete na večírku slyšet také set olomo...

FOTOREPORT Z BŘEZNOVÉ THE DARK SIDE

Máme za sebou další díl THE DARK SIDE! Metro sice nepraskalo ve švech, pařilo se ale jak jinak než do rána. Kluci z Brna, djové NOIS a UPGRADE, předvedli olomouckému publiku to nejlepší ze svého umění a všichni si party pořádně užívali.

THE DARK SIDE 01-03-2013

Již brzy se uskuteční další THE DARK SIDE, tentokrát pod taktovkou brněnských rezidentů klubu Perpetuum: NOISe a UPGRADEa. Večírek je protentokrát laděn do zelené barvy.

Vánoční Besídka

Jako každý rok se na nás budou v Metru těšit na Štědrý večer. Bude spousta ovoce, zákusků a cukroví a k tomu ta nejlepší hudba od resident DJs.

***THE DARK SIDE*** dresscode:

V předpátek konce mayského kalendáře - 14.12.2012 přišel neoddiskutovatelně čas, kdy olomoucké Metro opět ovládnou nekompromisní dunící beaty pravidelné techno session THE DARK SIDE. Tentokráte u této příležitosti oslaví své narozeniny djane LADY FROG, jak už bývá ...

LESNÍ PARTY - SRPNOVÝ REJ

Lesní lid se opět sejde na ověřeném známém místě, aby oslavil léto jak se sluší a patří!

MORTAL COMBAT

Ve výborném prostoru hotelu Ondráš se uskuteční další díl úspěšné technopárty. Zase si pro Vás organizátoři připravili spoustu vychytávek.

THE DARK SIDE codeRED:K-051&H2O/29;30-BRTH

První pátek v květnu olomoucké Metro znovu ovládnou dunící techno beaty – pravidelná techno session THE DARK SIDE je opět zde. Dokonce se při této příležitosti bude i dvojnásobně oslavovat. Zasvěcenějším a skalním určitě hodně napoví kód akce. ;)

Michal Cimala - Trafačka - Olomouc (instrumenty, obrazy, koláže)

Ve čtvrtek 3.5. od 18 hodin proběhne v olomoucké Galerii Caesar hudební performance Michala Cimaly, sochař, malíř a DJ tak uvede svoji výstavu. Zájemci o vizuální umění i netradiční hudbu jsou srdečně zváni! Více info: http://galeriecaesar.cz/

NICATRONIC

Nicatronic team připravuje večer plný kvalitní techno music – 21. dubna 2012 přijede do S-cube reprezentovat PlusMinusParty.cz legendární Jerry Gehringer.

Born 2B Live Special Warmup

V klubu Metro se schyluje k pařbě navozující atmosféru k techno akci Born 2B Live Special with DJ Toky, která se odehraje 16.12. v olomouckém klubu S-cube.

EPILEPSIA

Další epozida Epilepsie se uskuteční v nově zrekonstruovaném olomouckém prostoru "S-Cube"(bývalý S-klub).

SHPEKULATION vs. MORTAL COMBAT

30. září Shpekulation DnB Friday vs. 1. říjen MORTAL COMBAT Techno Saturday. Frýdek-Místek, Rivka

Drtech Night

Hudební noc (DNB + Techno) + Daffyho oslava narozenin, akce pořádaná pod záštitou serveru drtek.cz

THE DARK SIDE codered: K-051&H20.BRTH

Po zimní odmlce příchází čas, kdy se opět hlásí o slovo pravidelná oblíbená techno akce – THE DARK SIDE, tentokrát opět v narozeninovém výdání s všeobjasňujícím kódem: CODERED: K-051&H2O.BRTH. Techno session THE DARK SIDE se uskuteční v pátek 20. května 2011, kde j...

Urban Arts Form 2011

Fatboy Slim, Mobile Disco, Subfocus, Netsky, Deadmau5, Paul Kalkbrenner, John B, Metrik, DJ Marky, Andy C & MC Dynamite, Pendulum, Richie Hawtin, Modeselektor, Carl Craig, Len Faki, Panacea, Culture Shock, Phace, Rockwell, Loadstar, The Sonic Cubes, The Others,
Zobrazit všechny novinky

Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Používáním této stránky s tím souhlasíte.