NEWS

news_top.gif, 297B
14 / 04 / 2021

NEW MUSIC

New music available in QUAZEFF section.
15 / 12 / 2017

THE DARK SIDE

A další rok utekl jako voda... Říká se, že by se měly tradice dodržovat, proto se i tentokrát na předvánoční víkend chystá pravidelná, letitá techno session THE DARK SIDE. A opět budeme slavit narozeniny djky LADY FROG!
news_bottom.gif, 295B

LADY FROGDjane Lady Frog se narodila v Olomouci. Za gramofony se poprvé postavila v roce 2004, ale s technem se důvěrně seznámila o mnoho dříve. Její djské začátky se spojují s olomouckým legendárním klubem Metro. Pro její talent se jí rychle dostalo uznání, záhy se stala jednou z rezidentek a byla přijata do bookingu Metra: Metrocrew. Již v listopadu roku 2005 spolupořádala pod záštitou skupiny 144-sound poměrně úspěšnou akci Stasis leak 144, kde sama účinkovala.

V posledních několika letech Lady Frog vystupuje převážně jako duo s djem Kosim.

Pravidelně spolupořádá a účastní se vlastní rezidentní techno noci v olomouckém Metru, která nese název THE DARK SIDE. Této úspěšné party se účastnili djové jako Kaisersoze, Franke, Raa.o, Tchunhas, K-Sandra, Daho, Elektrabel, Dialect, Rawent, Proovan, Felix aka Fryfex, Disharmonic, Liner, Nemesys, NO:ON, Radan Just aka Decolective, Nois, Upgrade a mnoho dalších.

Nejoblíbenější producenti: Marco Bailey, Umek, Redhead, Marco Lenzi, A. Paul, W. J. Henze, Patrick Skoog, Rue East...

Kde hrála: Metro chillout club, S-klub, U-klub, Dance Hall Envelopa, G1 klub, Rocket club, Amerika, 15 minut, RCO, Na rybníčku (Příkazy), Pálava (Šternberk), Apollo 13 (Prostějov), Brooklyn (Prostějov), Pinocchio (Vyškov), Spilka (Kokory), Touster (Praha), Klub A2 (Brno), Ponorka (Pardubice), Mango (Lysá nad Labem), Lumax (Hrochův Týnec), Rivka (Frýdek-Místek), Hotel Ondráš (Raškovice), Hitlerák (Ostopovice u Brna), Perpetuum (Brno)

S kým hrála: Boss (SK), Mayla (SK), Kaisersoze, Paul Hawk, Daho, Jag Kiranmay (UK), Bruno Golias (UK), Franke, Breakdown (GE), Eric (GE)...

Oblíbené Labely: Pornographic recordings, Zenit, Primate, Primevil, MB recordings.

Rezidentury: Metro chillout club, Green house party

Další stránky:
myspace.com/djladyfrog
idj.cz/lady-frog

Kontakt: djladyfrog@technoculture.cz

---------------------------------------------------
english version coming soon: